VIII MIĘDZYSZKOLNE KONFRONTACJE GITAROWE

S O L I Ś C I                           
PSM I st. w Chrzanowie
Klasa  Jarosława Dzień
1. Tymoteusz Podskalny , kl. I/6 
T. Stachak – Melodia hiszpańska
2. Antoni Palka, kl. II/6                  
L. Mozart – Taniec

Klasa Mariusza Kominiaka
1.Wiktor Siuda, kl. IV/6                 
T. Stachak – Tango pizzicato
2.Tymoteusz Sanocki, kl. IV/6     
M. Drożdżowski – Tulipanowy swing

                                               
PSM I st. w Olkuszu
Klasa Konrada Dudzika
1. Bartosz Burmer, kl. I/4              
Marek Piaseczny – Spacer na trzy
2. Oliwia Zielińska, kl. I/4             
Marek Piaseczny – Mały czarownik  

PSM I st. w Oświęcimiu
Klasa Artura Piwowarczyka
1. Alicja Jasieniak , kl. I/4            
J. Cardoso – Milonga                                                          
F. Carulli  – Andantino                                                           
T. Stachak – Walc południowoamerykański
2. Kinga Bogucka, kl. V/6             
H. Albert – Romans                                                          
L. Mozzani – Stara piosenka włoska  

PSM I st. w Będzinie
Klasa Tadeusza Spyry
1. Maja Zając, kl. IV/6                    
M. Carcassi – Rondo
2. Zuzanna Krzan, kl. IV/6            
T. Stachak – Tango pizzicato  

SM I st. w Skawinie
Klasa Wojciecha Wojtucha
1.Igor Zygmunt, kl.IV/4                
F. Sor – Wariacje op. 28                                                          
J. Morel – Danza E minor  

ZSM  w Tychach
Klasa Grzegorza Skiby
1.Aleksander Pinkowski, kl. V/6 
J. Dowland – A Piece Without Tittle         
M. Cacrcassi – Etiuda op. 60 Nr 1                                        
M. Franczak – Spotkania sentymentalne op. 22 Nr 2              
M. Drożdżowski – Morelowa samba    
Z E S P O Ł Y  
PSM I st. w Krzeszowicach
1. Duo w składzie:      
Matylda Małgorzata Szpoton, Bartosz Kaleta
(prowadzenie Mariusz Kominiak)                                          
L. Boccerini – Menuet   
M. Drożdżowski – Kasztanowy walc                  

PSM I st. w Słomnikach
1.Duo w składzie:   
Zofia Sikorska, Krystian Wajda
(prowadzenie Olga Wójcik)                                                              
Y. Rioval – Cueca                                                             
T. Stachak – Zielone wzgórza Irlandii  

PSM I st. w Chrzanowie
1.Duo w składzie:   
Wiktor Siuda, Tymoteusz Sanocki
(prowadzenie Mariusz Kominiak)                                                             
M. Drożdżowski – Milonga pod jarzębiną            
M. Drożdżowski – Canzonetta antica  

PSM I st. w Będzinie
1.Duo w składzie:   
Magdalena Czerkies – flet
Wiktor Krycz – gitara

(prowadzenie Mariola Dobrzańska i Tadeusz Spyra)                  
F. P. Demillac – Petite suite medievale cz. III                                      
A. Filios – Paper crane  

PSM I st. w Olkuszu
1.Duo w składzie:    
Katarzyna Sapiechowska, Piotr Furman
(prowadzenie Tadeusz Spyra)                                                             
J. B. Lilly – Courante                                                            
C. Rossetti – Arabelle

ZSM  w Tychach
1.kwartet w składzie:                      
Aleksander Pinkowski, Kamil Wiewióra, Amelia Ćmiel, Adam Zygłowicz
( prowadzenie Mateusz Prześlak)
J. Duarte – Little suite op. 68