KONKURS „MŁODY PERKUSISTA” LISTA LAUREATÓW

by 8 maja 2018 w Aktualności, Festiwale, Oblicza perkusji

LISTA LAUREATÓW V OLKUSKIEGO KONKURSU PERKUSYJNEGO „MŁODY PERKUSISTA”

 

GRUPA I

 

I miejsce   Nikodem Bączyński

 

Szkoła Muzyczna I stopnia w Dobczycach

 

Nauczyciel: Rafał Tyliba  Akompaniator: Krzysztof Gutowski

 

II miejsce  Ivo Szostak

 

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im I.J. Paderewskiego w Krakowie

 

Nauczyciel: Marek Olma Akompaniator: Sebastian Bernatowicz

 

wyróżnienie Małgorzata Rosołek

 

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. M. Karłowicza w Krakowie

 

Nauczyciel: Żaneta Seweryn Akompaniator: Michał Bruliński

 

wyróżnienie Michał Książek     

 

Zespół Szkół Muzycznych im. F. Rybickiego w Tychach

 

Nauczyciel: Mateusz Misiak Akompaniator: Patryk Grzesiura

 

GRUPA II

 

I miejsce   Wojciech Grzegorczyk 

 

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. S. Moniuszki w Bielsku-Białej

 

Nauczyciel: Sebastian Sojka  Akompaniator: Agnieszka Klimasara

 

II miejsce  Mateusz Wilman     

 

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Witolda Lutosławskiego w Nysie

 

Nauczyciel: Urszula Przywara Akompaniator: Szymon Blaszyński

 

III miejsce  Milan Jamróz           

 

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. G. Bacewicz w Jaworznie

 

Nauczyciel: Aleksander Juraszczyk  Akompaniator: Anita Sułkowska

 

wyróżnienie Julia Depak            

 

Szkoła Muzyczna I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie

 

Nauczyciel: Maciej Hałoń Akompaniator: Grzegorz Łobodziński

 

GRUPA III

 

I miejsce  Róża Dudek

 

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im I.J. Paderewskiego w Krakowie

 

Nauczyciel: Leon Olejniczak Akompaniator: Sebastian Bernatowicz

 

II miejsce  ex Wojciech Klag

 

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im I.J. Paderewskiego w Krakowie

 

Nauczyciel: Leon Olejniczak Akompaniator: Sebastian Bernatowicz

 

ex Filip Brzeźnicki

 

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Witolda Lutosławskiego w Nysie

 

Nauczyciel: Urszula Przywara Akompaniator: Szymon Blaszyński

 

III miejsce  ex Julian Ziętkiewicz

 

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im I.J. Paderewskiego w Krakowie

 

Nauczyciel: Leon Olejniczak Akompaniator: Sebastian Bernatowicz

 

ex Mikołaj Siciak

 

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. M. Karłowicza w Krakowie

 

Nauczyciel: Żaneta Seweryn Akompaniator: Michał Bruliński

 

Wyróżnienie Roch Chuchro

 

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im I.J. Paderewskiego w Krakowie

 

Nauczyciel: Włodzimierz Pabian Akompaniator: Sebastian Bernatowicz                               

 

Antoni Woch

 

Zespół Szkół Muzycznych im. F. Rybickiego w Tychach

 

Nauczyciel: Mateusz Misiak Akompaniator: Patryk Grzesiura

 

Gabriel Ścibik

 

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. W. Rowickiego w Żywcu

 

Nauczyciel: Damian Drzymała  Akompaniator: Jakub Czekierda

 

Sebastian Quayson

 

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Z. Noskowskiego w Skarżysku-Kamiennej

 

Nauczyciel: Wiesław Michałek  Akompaniator: Paweł Jezierski

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział, laureatom gratulujemy i zapraszamy na X jubileuszowe Olkuskie Spotkania z Perkusją „Oblicza Perkusji”. Do zobaczenia!!!

Print article