VII Olkuski Festiwal Skrzypcowy „mały violinista”

by 26 kwietnia 2017 w Aktualności, Festiwale, Mały Violinista

Festiwal_Logo_kolor_2016

 

 

 

OLKUSKI FESTIWAL SKRZYPCOWY

25 – 26 KWIETNIA 2017

 

 

 

 

W Y N I K I

 

GRUPA I

 

I miejsce

   

 

Diana Viktoria CEL  

 

SM I stopnia im. E. Kajdasza w Trzebnicy

 

Zofia MITTMANN  

 

PSM I stopnia w Olkuszu

 

Aleksandra PAPIEŻ  

 

PSM I stopnia im. G. Bacewicz w Limanowej

II miejsce

   

 

Wiktoria CISOWSKA  

 

NSM I stopnia w Zawierciu

 

Zuzanna KOS  

 

POSM I stopnia im. St. Moniuszki w Katowicach

III miejsce

   

 

Zuzanna KMERA  

 

PSM I stopnia im. Fr. Chopina w Będzinie

 

Hanna MAGIERA  

 

OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

 

Julia PUTO  

 

POSM I stopnia im. St. Moniuszki w Katowicach

Wyróżnienie

 

 

Sebastian BAZELA  

 

OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

 

Emil DĄBROWA  

 

PSM I stopnia w Olkuszu

 

Michał KASZOWSKI  

 

PSM I stopnia im. G. Bacewicz w Jaworznie

 

Tymoteusz KUCHLEWSKI  

 

POSM I stopnia im. St. Moniuszki w Katowicach

 

Lukas SIMON  

 

ZPSM nr 4 K. Szymanowskiego w Warszawie

 

Zuzanna SITEK  

 

OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

 

Martyna ZAJĄC  

 

SM I stopnia w Czasławiu

 

 

GRUPA II

 

 

I miejsce

   

 

Milena KLUGE  

 

PSM I stopnia im. J. Garści w Lublińcu

 

Marianna PAZHIK  

 

ZPSM im. M. Karłowicza w Krakowie

 

Kamil SZACIOR  

 

JPOSM w Częstochowie

II miejsce

   

 

Marta FUNDAMENT  

 

OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

 

Kinga MARZEC  

 

PSM I stopnia w Olkuszu

 

Anna RACHWAŁ  

 

POSM I stopnia im. St. Moniuszki w Katowicach

III miejsce

 

 

Antoni GROCHOT  

 

OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

 

Michał PAZGAN  

 

SM I stopnia w Świątnikach Górnych

Wyróżnienie

 

 

Bartosz BURY  

 

ZPSM im. St. Moniuszki w Bielsku – Białej

 

Maria FILICIAK  

 

POSM I stopnia „Inspiracja” w Krakowie

 

Mateusz GALIK  

 

SM I stopnia im. G. Bacewicz we Wrocławiu

 

Aleksandra PAŁKA  

 

ZPSM im. M. Karłowicza w Krakowie

 

Zofia PAWLIK  

 

PSM I stopnia im. G. Bacewicz w Jaworznie

 

Alicja PROKSA  

 

PSM I stopnia im. G. Bacewicz w Jaworznie

 

Anna SITEK  

 

JPOSM w Częstochowie

 

 

 

GRUPA III

 

 

I miejsce

   

 

Emilia DASZKIEWICZ  

 

OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

 

Wiktoria JAKIEŁA  

 

PSM I stopnia im. G. Bacewicz w Limanowej

 

Małgorzata KUBÓW  

 

PSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Głubczycach

II miejsce

   

 

Maja GUZIK  

 

ZPSM im. M. Karłowicza w Krakowie

 

Zuzanna JAGIELSKA  

 

POSM nr 1 im. H. Wieniawskiego w Poznaniu

 

Antoni JEŻ  

 

PSM I stopnia nr 4 im. K. Kurpińskiego w Warszawie

 

Zuzanna OŻÓG  

 

PSM I stopnia im. J. Garści w Chrzanowie

III miejsce

   

 

Zofia BOGUNIA  

 

PSM I stopnia im. G. Bacewicz w Jaworznie

 

Zuzanna JANICKA  

 

PSM I stopnia im. J. Garści w Lublińcu

 

Ewa RAMS  

 

PSM I stopnia im. J. Garści w Chrzanowie

Wyróżnienie

 

 

Martyna CHUDZICKA  

 

POSM I stopnia im. H. Wieniawskiego w Poznaniu

 

Karol GROMEK  

 

POSM I stopnia im. St. Moniuszki w Katowicach

 

Agnieszka KAZIMIERCZAK  

 

SM I stopnia im. G. Bacewicz we Wrocławiu

 

Gabriela MAJCHRZAK  

 

OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

 

Natalia POLAŃSKA  

 

PSM I i II stopnia w Nowym Sączu fila Krynica – Zdrój

 

Zofia WASILEWSKA – KRUK  

 

OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

 

Nagrody pozaregulaminowe

 

NAGRODA ZA NAJLEPSZE WYKONANIE UTWORU ZE ZBIORU

„ŁADNIE GRAM” – E. IWAN

 

Hanna MAGIERA  

 

OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

 

NAGRODA ZA NAJLEPSZE WYKONANIE UTWORU ZE ZBIORU

„SKRZYPIĄCE NUTKI” – D. OBIJALSIEJ, M. WAWRUKA

 

Zuzanna OŻÓG  

 

PSM I stopnia im. J. Garści w Chrzanowie

 

 

WYRÓŻNIENI AKOMPANIATORZY

 

 

Maria ARKUSZ  

 

PSM I stopnia w Olkuszu

 

Elżbieta DASZKIWEICZ  

 

OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

 

Agnieszka JAGLA – KUBÓW  

 

PSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Głubczycach

 

Anna KOWALCZYK  

 

ZPSM im. M. Karłowicza w Krakowie

 

Beata MACH – FUNDAMENT  

 

OSM  I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

 

Anna MARKOWICZ  

 

SM I stopnia im. E. Kajdasza w Trzebnicy

 

Iwona NOWAK  

 

PSM I stopnia im. J. Garści w Chrzanowie

 

Katarzyna NOWAKOWSKA  

 

PSM I stopnia nr 4 im. K. Kurpińskiego w Warszawie

 

Piotr OWSIAK  

 

ZSM im. J. Kiepury w Sosnowcu

 

Grażyna SOKALSKA  

 

POSM I stopnia im. St. Moniuszki w Katowicach

 

Monika SZKUDLARCZYK  

 

POSM nr 1 im. H. Wieniawskiego w Poznaniu

 

Elżbieta SZYMOCHA  

 

PSM I stopnia im. G. Bacewicz w Limanowej

 

Print article