5.04.2017 WYNIKI IV OLKUSKIEGO KONKURSU PERKUSYJNEGO „MŁODY PERKUSISTA”.

by 5 kwietnia 2017 w Aktualności, Festiwale, Oblicza perkusji

Lista laureatów

Grupa I 

I miejsce:

Martyna Henn klasa I/6

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. J. Garści w Jeleniej Górze

Nauczyciel: Tomasz Kujawa Akompaniator: Robert Wróblewski

 

II miejsce:

Piotr Danielczyk klasa I/6

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. K. Szymanowskiego w Oświęcimiu

Nauczyciel: Mirosław Sporysz Akompaniator: Piotr Gębiś

 

III miejsce : 

Borys Bałwas klasa I/6

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. J.Garści w Jeleniej Górze

Nauczyciel: Tomasz Kujawa Akompaniator: Robert Wróblewski​​​​​

 

Wyróżnienia: ​

Tomasz Makselon klasa I/6

Zespół Szkół Muzycznych w Rudzie Śląskiej

Nauczyciel: Tomasz Kubista Akompaniator: Magdalena Bąk

 

Wojciech Grzegorczyk klasa I/6

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. S. Moniuszki w Bielsku-Białej

Nauczyciel: Sebastian Sojka Akompaniator: Agnieszka Klimasara

 

Iwo Dulian klasa I/6

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im I.J. Paderewskiego w Krakowie

Nauczyciel: Marek Olma Akompaniator: Sebastian Bernatowicz

​​​​​

 

 

Lista laureatów

 Grupa II 

I miejsce:

Gabriel Ścibik klasa II/6

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. W. Rowickiego w Żywcu

Nauczyciel: Damian Drzymała  Akompaniator: Jakub Czekierda

 

II miejsce:

Karol Rutkowski klasa II/6

Zespół Szkół Muzycznych im. S. Moniuszki w Wałbrzychu

Nauczyciel: Krzysztof Brenk  Akompaniator: Małgorzata Romanek

 

III miejsce : 

Zuzanna Wielgus klasa II/6

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu

Nauczyciel: Krystian Skubała Akompaniator: Agata Grudzień

 

Aleksandra Kazior klasa II/6

Szkoła Muzyczna I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie

Nauczyciel: Sylwia Romek  Akompaniator: Grzegorz Łobodziński

 

Wyróżnienia: 

Daguśya Nelson klasa I/4 pierwszy rok nauki

Zespół Szkół Muzycznych im. F. Rybickiego w Tychach

Nauczyciel: Mateusz Misiak Akompaniator: Emila Strzecha

 

Milan Michaliszyn klasa II/6 drugi rok nauki

Szkoła Muzyczna I st. w Wieliczce

Nauczyciel: Artur Ciborowski Akompaniator: Beata Rzyman

 

Maciej Mietła klasa I/4 pierwszy rok nauki

Szkoła Muzyczna I st. w Brzesku

Nauczyciel: Kamil Wróblewski Akompaniator: Michał Chrobak

 

Piotr Kowalski klasa II/6 drugi rok nauki

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Olkuszu

Nauczyciel: Bartłomiej Szczepański Akompaniator: Krzysztof Gutowski

 

Tomasz Mielniczek klasa II/6 drugi rok nauki

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. M. Karłowicza w Krakowie

Nauczyciel: Żaneta Seweryn Akompaniator: Michał Bruliński

Lista laureatów

Grupa III

 

I miejsce: 

Bartosz Jezierski klasa III/4

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. K.Szymanowskiego w Płocku

Nauczyciel: Adam Mieczykowski Akompaniator: Maria Mieczykowska

 

II miejsce:

Filip Brzeźnicki klasa III/6

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. W. Lutosławskiego w Nysie

Nauczyciel: Urszula Przywara Akompaniator: Aleksandra Brzeźnicka

 

III miejsce :

Mikołaj Siciak klasa IV/6

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. M. Karłowicza w Krakowie

Nauczyciel: Żaneta Seweryn Akompaniator: Michał Bruliński

​​​​​

Wyróżnienia: ​

Amelia Kokoszka klasa IV/6

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. G. Bacewicz w Jaworznie

Nauczyciel: Aleksander Juraszczyk Akompaniator: Adam Dobrowolski

 

Hubert Ośmiałowski klasa III/6

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K.Szymanowskiego we Wrocławiu

Nauczyciel: Krystian Skubała Akompaniator: Agata Grudzień

 

LAUREATOM GRATULUJEMY!!!

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA UCZESTNICTWO.

ZAPRASZAMY ZA ROK.

​​​​​

 

Print article