VI OLKUSKI FESTIWAL SKRZYPCOWY „mały violinista”

Logo

 

OLKUSKI FESTIWAL SKRZYPCOWY

„mały violinista”

 

W Y N I K I

 

 NAGRODA GRAND PRIX

 

Julia PIETRZAK

ZSM im. F. Rybickiego w Tychach

 

GRUPA I

I miejsce

 

 

Małgorzata FILIPCZUK

 

ZSM im. F. Rybickiego w Tychach

 

Milena KLUGE

 

PSM I stopnia im. J. Garści w Lublińcu

 

Kinga MARZEC

 

PSM I stopnia w Olkuszu

II miejsce

 

 

Bartosz BURY

 

ZPSM im. St. Moniuszki w Bielsku – Białej

 

Emilia PYTLOCH

 

ZSM im. M. Spisaka w Dąbrowie Górniczej

 

Kamil SZACIOR

 

JPOSM I stopnia w Częstochowie

III miejsce

 

 

Aleksandra PAŁKA

 

ZPSM im. M. Karłowicza w Krakowie

 

Julia SOLARZ

 

PSM I stopnia im. G. Bacewicz w Jaworznie

 

Michalina TALAGA

 

ZPSM w Żorach

wyróżnienie

 

 

Mateusz GALIK

 

SM I stopnia im. G. Bacewicz we Wrocławiu

 

Aleksandra KUCHARCZYK

 

OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

 

Weronika MAZOŃ

 

ZPSM im. M. Karłowicza w Krakowie

 

Anna RACHWAŁ

 

POSM I stopnia im. St. Moniuszki w Katowicach

 

Jakub RUSIECKI

 

PSM I stopnia w Nowym Targu filia Rabka – Zdrój

 

GRUPA II

 

I miejsce

 

 

Maria BAŚCIK

 

OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

 

Maksymilian CZACHÓR

 

PSM I stopnia nr 4 im. K. Kurpińskiego w Warszawie

 

Natalia SZYMCZYK

 

POSM I stopnia im. St. Moniuszki w Katowicach

II miejsce

 

 

Zofia HISZPAŃSKA

 

PSM I stopnia w Dywitach

 

Zuzanna JANICKA

 

PSM I stopnia im. J. Garści w Lublińcu

 

Agnieszka KAZIMIERCZAK

 

SM I stopnia im. G. Bacewicz we Wrocławiu

III miejsce

 

 

Zofia BOGUNIA

 

PSM I stopnia im. G. Bacewicz w Jaworznie

 

Jerzy HOLEWA

 

POSM I stopnia im. St. Moniuszki w Katowicach

 

Emil SZYMAŃSKI

 

ZPSM im. M. Karłowicza w Krakowie

wyróżnienie

 

 

Stanisław JANKOWICZ

 

OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

 

Dominika KWIATKOWSKA

 

PSM I stopnia im. H. Wieniawskiego w Gdańsku – Oruni

 

Ewa RAMS

 

PSM I stopnia im. J. Garści w Chrzanowie

 

Zuzanna SIKORA

 

ZSM im. M. Spisaka w Dąbrowie Górniczej

 

Hanna SZCZEPAŃSKA

 

PSM I i II stopnia im. W. Kossakowej w Sanoku

 

Julia SZRAMSKA

 

Zabrzańska Szkoła Suzuki

 

Emilia WÓJCIK

 

PSM I i II stopnia w Wadowicach

 

GRUPA III

 

I miejsce

 

 

Helena CZECH

 

POSM I stopnia im. St. Moniuszki w Katowicach

 

Emilia KRZESZOWIEC

 

POSM I stopnia im. St. Moniuszki w Katowicach

 

Milena PIOTROWICZ

 

ZPSM im. M. Karłowicza w Krakowie

 

Julia SEKULSKA

 

PSM I stopnia im. J. Garści w Lublińcu

II miejsce

 

 

Maria GRABIEC

 

POSM I stopnia im. St. Moniuszki w Katowicach

 

Jan JASTRZĘBSKI

 

SM I i II stopnia im. B. Rutkowskiego w Krakowie

 

Mateusz KĘPKA

 

OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

 

Jarosław MYKULIAK

 

SM I stopnia im. G. Bacewicz we Wrocławiu

III miejsce

 

 

Wiktoria BONCEL

 

PSM I i II stopnia im. St. Moniuszki w Zabrzu

 

Pola KLIMCZAK

 

PSM I stopnia nr 4 im. K. Kurpińskiego w Warszawie

 

Aleksandra OSUCH

 

ZSM im. M. Spisaka w Dąbrowie Górniczej

 

Maja SĄDKIEWICZ

 

SM I i II stopnia im. F. Liszta w Głogowie

wyróżnienie

 

 

Wiktoria HOPCIA

 

SM I i II stopnia im. F. Liszta w Głogowie

 

Maria MIŁKOWSKA

 

SM I stopnia w Domosławicach

 

Urszula SIATA

 

PSM I stopnia im. J. Garści w Chrzanowie

 

Jadwiga SKOWRONEK

 

PSM I stopnia im. L. Różyckiego w Myślenicach

 

 

WYRÓŻNIENI AKOMPANIATORZY

 

 

Maria ARKUSZ

 

PSM I stopnia w Olkuszu

 

Daniel EIBIN

 

PSM I i II stopnia im. W. Kossakowej w Sanoku

 

Ewelina DEREŃ – ROGÓŻ

 

PSM I i II stopnia w Wadowicach

 

Urszula JASIECKA – BURY

 

ZPSM im. St. Moniuszki w Bielsku – Białej

 

Joanna KARPETA

 

SM I stopnia im. G. Bacewicz we Wrocławiu

 

Anna KOWALCZYK

 

ZPSM im. M. Karłowicza w Krakowie

 

Sabina KRZYWICKA

 

SM I i II stopnia im. B. Rutkowskiego w Krakowie

 

Beata MACH – FUNDAMENT

 

OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

 

Monika MADEJ – STRUKIEL

 

PSM I stopnia im. H. Wieniawskiego w Gdańsku – Oruni

 

Michał MALEC

 

SM I i II stopnia im. F. Liszta w Głogowie

 

Aleksandra NACZYŃSKA – SZLĘK

 

ZSM im. M. Spisaka w Dąbrowie Górniczej

 

Jarosław OLSZEWSKI

 

PSM I stopnia im. L. Różyckiego w Myślenicach

 

Małgorzata PERNACH

 

PSM I stopnia nr 4 im. K. Kurpińskiego w Warszawie

 

Sławomir PIELECH

 

ZSM im. M. Spisaka w Dąbrowie Górniczej

 

Barbara RĄCZKA

 

OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

 

Robert ROSIEK

 

PSM I i II stopnia w Nowym Sączu filia Krynica – Zdrój

 

Grażyna SOKALSKA

 

POSM I stopnia im. St. Moniuszki w Katowicach

 

Anita SUŁKOWSKA

 

PSM I stopnia im. G. Bacewicz w Jaworznie

 

Krzysztof WŁODARCZYK

 

ZSM im. M. Spisaka w Dąbrowie Górniczej

 

Ludmiła WOJNAROWSKA – TESAROWICZ

 

ZPSM im. M. Karłowicza w Krakowie