LISTA LAUREATÓW III OLKUSKIEGO KONKURSU „MŁODY PERKUSISTA”

LISTA LAUREATÓW GRUPY I

I miejsce

Aleksandra Kazior klasa I/6

Szkoła Muzyczna I i II st. im. B.Rutkowskiego w Krakowie

Nauczyciel: Sylwia Romek Akompaniator: Grzegorz Łobodziński

 

II miejsce

Gabriel Ścibik klasa I/6

Państwowa Szkoła Muzyczna im. W. Powickiego w Żywcu

Nauczyciel: Damian Drzymała Akompaniator: Jakub Czekierda

 

III miejsce

Marcin Ożóg klasa I/6

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. L. Różyckiego w Myślenicach

Nauczyciel: Beata Wilewska Akompaniator: Agnieszka Tyrała

 

III miejsce

Antoni Woch klasa I/6

Zespół Szkół Muzycznych im. F. Rybickiego w Tychach

Nauczyciel: Mateusz Misiak Akompaniator: Ewa Siemianowska

 

wyróżnienia

Krzysztof Kaczmarek klasa I/6

Szkoła Muzyczna I st. w Trzebnicy

Nauczyciel: Wojciech Buliński Akompaniator: Natalia Figiel

 

Emilia Krzyściak klasa I/6

Społeczna Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Tymbarku

Nauczyciel: Jakub Frączek Akompaniator: Anna Guja

 

Jan Tyrański klasa I/6

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Krakowie

Nauczyciel: Żaneta Seweryn Akompaniator: Anna Wielgus

 

Julian Ziętkiewicz klasa I/6

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. I .J. Paderewskiego w Krakowie

Nauczyciel: Leon Olejniczak Akompaniator: Kamil Serefko

 

 

 

LISTA LAUREATÓW GRUPY II

 

I miejsce

Róża Dudek klasa II/6

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. I .J. Paderewskiego w Krakowie

Nauczyciel: Leon Olejniczak Akompaniator: Kamil Serefko

 

II miejsce

Filip Brzeźnicki klasa II/6

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. W.Lutosławskiego w Nysie

Nauczyciel: Łukasz Łabuś Akompaniator: Szymon Błaszyński

 

 

III miejsce

nie przyznano

 

 

wyróżnienia

 

Wojciech Klag klasa II/6

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. I .J. Paderewskiego w Krakowie

Nauczyciel: Leon Olejniczak Akompaniator: Kamil Serefko

 

 

Paulina Koza klasa I/4

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Olkuszu

Nauczyciel: Bartłomiej Szczepański Akompaniator: Ewa Łydka

 

Patryk Lewkowicz klasa II/6

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. J.Garści w Jeleniej Górze

Nauczyciel: Tomasz Kujawa Akompaniator: Robert Wróblewski

 

 

 

 

 

 

 

LISTA LAUREATÓW GRUPY III

 

I miejsce

Paulina Pietras klasa IV/6

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. St. Moniuszki w Katowicach

Nauczyciel: Franciszek Osadzin Akompaniator: Adam Greń

 

II miejsce

Feliks Bobrzyński klasa IV/6

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. I .J. Paderewskiego w Krakowie

Nauczyciel: Marek Olma Akompaniator: Kamil Serefko

 

 

III miejsce

 

Jakub Olma klasa IV/6

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. I .J. Paderewskiego w Krakowie

Nauczyciel: Leon Olejniczak Akompaniator: Kamil Serefko

 

 

Szczepan Pochopień klasa III/4

Szkoła Muzyczna I st. w Busku-Zdroju

Nauczyciel: Anna Maria Sarna Akompaniator: Anna Maria Sarna

 

 

wyróżnienia

Aleksy Chołołowicz klasa IV/6

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fr. Chopina w Bytomiu

Nauczyciel: Wojciech Herzyk Akompaniator: Tomasz Kamieniak

Oliwier Kondracki klasa IV/6

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. L. Różyckiego w Kielcach

Nauczyciel: Janusz Młynarczyk Akompaniator: Łukasz Woś

 

Mikołaj Siciak klasa III/6

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Krakowie

Nauczyciel: Żaneta Seweryn Akompaniator: Anna Wielgus

 

 GRATULUJEMY !!! PUNKTACJE WYŚLEMY DO SZKOŁY.