8.05.2015 PROGRAM V OLKUSKICH KONFRONTACJI GITAROWYCH

 

Program koncertu:
V MIĘDZYSZKOLNYCH
KONFRONTACJI GITAROWYCH

 

11 maja 2015 r. godz. 15.00

Galeria Sztuki Współczesnej BWA, Olkusz ul. Szpitalna 34

 

 

Uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Chrzanowie:

Bartosz Celadyn – kl. I/6 – M. Carcassi – Petite etude simple
– T. Stachak – Milonga
nauczyciel – Jarosław Dzień
Jakub Swerczek – kl. III/6 – M. Carcassi – Etiuda nr 18
– G. F. Handel – Harmonus Blacksmith
nauczyciel – Jarosław Dzień
Maksymilian Pajer – kl. II/6 – F. Carulli – Larghetto espressivo
– D. Aguado – Menuet
– D. Aguado – Mazurek
nauczyciel – Mariusz Kominiak
Piotr Walczak – kl. IV/6 – F. Horecki – Etiuda a-moll Andina
nauczyciel – Janusz Sochacki
Trio gitarowe w składzie:
Maciej Latko – kl. V/6
Aleksandra Marchewka – kl. VI/6
Adam Ślusarczyk – kl. VI/6
– opr. J. Sochacki wg J. Powroźniaka – Kujawiak
– anonim – Taniec meksykański
naucyciel – Janusz Sochacki
Uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Jaworznie:

Paulina Iwańska kl. V/6 – N. Coste –Rondino
nauczyciel- Grzegorz Szymiec
Tymoteusz Szpindor kl. VI/6 – M. Carcassi –Allegretto
– Melodia hiszpanska-Zambra
nauczyciel- Grzegorz Szymiec
Zofia Adamin  kl. VI/6 – J. Losy –Gigue
– T. Stachak – Bal z duchami
nauczyciel – Grzegorz Szymiec
Łukasz Smagacz – kl. II/4 – H. Neusidler – ,, Hast du mich gunummen so mustu mich ,,
– T. Stachak – W rytmie samby
nauczyciel – Róża Maria Winiarz
Kinga Stelmachow – kl. III/4 – D. Kreidler – Sunrise
– D. Kreidler – Ballada for M.
nauczyciel – Róża Maria Winiarz
Jakub Walasik – kl. V/6 – G. Sanz – Fuga al Ayre Espanol
– A. Lauro – Walc El Negrito
nauczyciel – Róża Maria Winiarz
Uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Dąbrowie Górniczej:

Szymon Milewski kl. III OSM – T. Stachak – Milonga,
nauczyciel – Wojciech Leniartek
Alicja Knapczyńska kl. I OSM- M. Drożdżowski – Czas na zabawę
nauczyciel – Wojciech Leniartek

Uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Tychach:

Maciej Sucheta – kl. III/6 – M. Carcassi – Etiuda op. 60 nr 3
– M. Drożdżowski – Bossa
nauczyciel – Grzegorz Skiba
Mirosław Piotr Franczak kl. V/6 – R.Salinas – Venta nueva (farruca)
– M. Franczak –Kołysanka zimowa op. 19 nr 1
nauczyciel – Grzegorz Skiba
Uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Oświęcimiu:

Tomasz Musiał kl. V/6 – T. Stachak „Bal z duchami”
nauczyciel – Artur Piwowarczyk
Katarzyna Kolasa kl. IV/4 – J. Cardoso „Milonga”
nauczyciel – Artur Piwowarczyk
Tobiasz Homa kl. IV/6 – T. Stachak „Walc południowoamerykański”
nauczyciel – Artur Piwowarczyk
Kacper Ledwoń kl. VI/6 – M. Pasieczny „Bossa”
nauczyciel – Justyna Dawidowicz
Paskal Pióro kl. V/6 – M. Carcassi „Rondo op.5”
nauczyciel – Justyna Dawidowicz
Nina Ulczok kl. II/6 – F. Carulli „Larghetto espressivo”
naucyciel – Justyna Dawidowicz

Uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Olkuszu:

Weronika Orkisz kl. I/4 – M. Linnemann – „Whistling Something”
nauczyciel – Artur Piwowarczyk
Duo w składzie: Emilia Jedlińska-Jung
Michał Ziółkowski
Tatiana Stachak – Zielone wzgórza Irlandii
nauczyciel – Tadeusz Spyra
Karina Wcisło kl. IV/4 – J. Viňas – Andante sentimentale
nauczyciel – Artur Piwowarczyk
Duo w składzie: Wiktoria Kieca kl. II/4
Michał Ziółkowski kl.II/4
– M. Drożdżowski – Walc z różą
nauczyciel – Tadeusz Spyra
Jan Jamroś kl. V/6 – G.A. Brescianello – Entrée
– Gigue
– L. Brouwer – Etiuda VII
nauczyciel – Tadeusz Spyra

SPONSORAMI CZĘŚCI NAGRÓD SĄ PAŃSTWO JANIK – FIRMA WOBUD