V Olkuski Festiwal Skrzypcowy „mały violinista” WYNIKI

by 3 maja 2015 w Aktualności, Festiwale, Mały Violinista

Ma-y_volinista_2015

 

 

V OLKUSKI FESTIWAL SKRZYPCOWY

„MAŁY VIOLINISTA”

 

 

WYNIKI

 

 

 

GRUPA I

 

I miejsce

 

 

Maria Baścik

 

OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

 

Marianna Pazhik

 

OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

II miejsce

 

 

Emilia Daszkiewicz

 

OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

 

Laura Słowiak

 

PSM I stopnia im. L. Różyckiego w Myślenicach

III miejsce

 

 

Agnieszka Kazimierczak

 

SM I stopnia im. G. Bacewicz we Wrocławiu

 

Małgorzata Młynarczyk

 

SM I stopnia w Świątnikach Górnych

 

Natalia Szymczyk

 

POSM I stopnia im. St. Moniuszki w Katowicach

wyróżnienia

 

Zofia Bogunia

 

PSM I stopnia im. G. Bacewicz w Jaworznie

 

Stanisław Jankowicz

 

OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

 

Mikołaj Jurczyk

 

PSM I stopnia w Olkuszu

 

Katarzyna Karaś

 

OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

 

Małgorzata Konopka

 

ZPSM im. L. Różyckiego w Kielcach

 

Patrycja Kornaś

 

PSM I i II stopnia w Nowym Targu filia w Rabce Zdroju

 

Nikola Kukurba

 

OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

 

Klara Łysik

 

OSM I i II stopnia im. Fr. Chopina w Bytomiu

 

Katarzyna Olas

 

PSM I stopnia im. G. Bacewicz w Jaworznie

 

Franciszek Piotrowski

 

OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

 

Natalia Polańska

 

PSM I i II stopnia w Nowym Sączu fila w Krynicy – Zdroju

 

 

GRUPA II

 

 

I miejsce

 

 

Michalina Kostka

 

ZSM im. F. Rybickiego w Tychach

II miejsce

 

 

Lidia Filipczuk

 

ZSM im. F. Rybickiego w Tychach

 

Martyna Kania

 

PSM I stopnia im. W. Rowickiego w Żywcu

 

Mateusz Kępka

 

OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

III miejsce

 

Helena Czech

 

POSM im. St. Moniuszki w Katowicach

 

Milena Piotrowicz

 

ZPSM im. M. Karłowicza w Krakowie

wyróżnienia

 

Zofia Bachowska

 

OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

 

Nina De Lechenstein – Filip

 

OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

 

Julianna Jendrzej

 

PSM I stopnia w Oleśnie

 

Klaudia Morawiec

 

ZSM im. M. Spisaka w Dąbrowie Górniczej

 

Julia Pietrzak

 

ZSM im. F. Rybickiego w Tychach

 

Maria Suchoń

 

PSM I stopnia im. W. Rowickiego w Żywcu

 

Franciszek Szyc

 

PSM I stopnia im. Mazurka Dąbrowskiego w Kościerzynie

 

 

GRUPA III

 

 

I miejsce

 

 

Dominika Sławek

 

PSM I stopnia im. G. Bacewicz w Limanowej

II miejsce

 

 

Katarzyna Dobosz

 

SM I stopnia w Świątnikach Górnych

 

Magdalena Kruczała

 

PSM I i II stopnia w Wadowicach

 

Leon Marut

 

ZPSM nr 4 im. K. Szymanowskiego w Warszawie

 

Zuzanna Wójtowicz

 

OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

III miejsce

 

 

Amelia Bieńczycka

 

OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

wyróżnienia

 

Zuzanna Cyba

 

ZPSM im. M. Spisaka w Dąbrowie Górniczej

 

Natalia Hudy

 

ZSM w Sosnowcu

 

Hanna Steczek

 

ZSM im. F. Rybickiego w Tychach

 

Karolina Wiśniewska

 

ZPSM nr 4 im. K. Szymanowskiego w Warszawie

 

 

WYRÓŻNIENI AKOMPANIATORZY

 

Maria Arkusz  
PSM I stopnia w Olkuszu
Klaudia Bizukojć  
PSM I stopnia im. W. Rowickiego w Żywcu
Małgorzata Buchta  
ZSM im. M. Spisaka w Dąbrowie Górniczej
Elżbieta Daszkiewicz  
OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie
Franciszek Ignacy Fortuna  
PSM I stopnia im. Mazurka Dąbrowskiego w Kościerzynie
Sabina Krzywicka  
SM I stopnia w Świątnikach Górnych
Jarosław Olszewski  
PSM I stopnia im. L. Różyckiego w Myślenicach
Aleksandra Naczyńska – Szlęk  
ZSM im. M. Spisaka w Dąbrowie Górniczej
Sławomir Pielech  
ZSM im. M. Spisaka w Dąbrowie Górniczej
Grażyna Sokalska  
POSM im. St. Moniuszki w Katowicach
Elżbieta Szymocha  
PSM I stopnia im. G. Bacewicz w Limanowej

 

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY LAUREATOM

ZAPRASZAMY NA 

Festiwal_Logo_kolor_2016

25 – 27 KWIETNIA 2016 

Print article