„mały violinista” WYNIKI

by 30 kwietnia 2014 w Aktualności, Festiwale, Mały Violinista

 

 

Logo_2014

 

 

IV OLKUSKI FESTIWAL SKRZYPCOWY „MAŁY VIOLINISTA”

 

 

WYNIKI  PRZESŁUCHAŃ  KONKURSOWYCH

 

 

 

 

GRUPA I

 

 

I miejsce Urszula ANTAS
  PSM I stopnia im. K. Kurpińskiego w Warszawie
I miejsce Helena CZECH
  ZPSM – POSM I stopnia w Katowicach
I miejsce Maria KRYSZTOFIAK
  PSM I stopnia im. W. Kilara w Pleszewie
II miejsce Julianna JENDRZEJ
  PSM I stopnia w Oleśnie
II miejsce Michalina KOSTKA
  ZSM im. F. Rybickiego w Tychach
II miejsce Aleksandra OSUCH
  ZSM im. M. Spisaka w Dąbrowie Górniczej
III miejsce Kacper BIAŁAS
  PSM I stopnia im. G. Bacewicz w Jaworznie
III miejsce Anna CIĘŻAREK
  PSM I stopnia im. L. Różyckiego w Myślenicach
III miejsce Aniela PILIS
  OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie
wyróżnienie Amielia DZIUBA
  PSM I stopnia im. F. Chopina w Będzinie
wyróżnienie Jan JASTRZĘBSKI
  SM I i II stopnia im. B Rutkowskiego w Krakowie
wyróżnienie Meteusz KĘPKA
  OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie
wyróżnienie Sophie KRANE
  OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie
wyróżnienie Piotr MANIK
  SM I stopnia w Suchej Beskidzkiej
wyróżnienie Nina STECZKOWSKA
  OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie
wyróżnienie Alicja TABISZEWSKA
  ZPSM w Kielcach

 

 

 

 

GRUPA II

 

 

I miejsce Natalia HUDY
  ZSM – PSM I stopnia im. J. Kiepury w Sosnowcu
I miejsce Zofia LIPSKA
  PSM I stopnia im. G. Bacewicz w Jaworznie
II miejsce Emilia KOTOWICZ
  PSM I i II stopnia im. S. Moniuszki w Zabrzu
III miejsce Ignacy ADAMSKI
  SM I i II stopnia im. B. Rutkowskiego w Krakowie
III miejsce Jakub POSMYK
  Tarnogórska Szkoła Suzuki
III miejsce Zuzanna WÓJTOWICZ
  OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie
wyróżnienie Amelia BIEŃCZYCKA
  OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie
wyróżnienie Aleksandra WYSZYŃSKA
  ZSM im. M. Spisaka w Dąbrowie Górniczej

 

 

 

 

GRUPA III

 

 

I miejsce Maria CINIEWSKA
  JPOSM I stopnia w Częstochowie
I miejsce Remigiusz JANICKI
  PSM I stopnia im. J. Garści w Lublińcu
II miejsce Alanis ALVAREZ
  OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie
II miejsce Jolanta BEDNAREK
  ZSM im. M. Spisaka w Dąbrowie Górniczej
III miejsce Stefania GRABIEC
  POSM I stopnie im. S. Moniuszki w Katowicach
III miejsce Aleksandra PIEKARZ
  PSM I stopnia w Olkuszu
III miejsce Emilia PRZYBYLIK
  ZSM im. M. Spisaka w Dąbrowie Górniczej
wyróżnienie Barbara KRZYSZTOFIAK
  SSM I stopnia w Tymbarku
wyróżnienie Michał KUŹNIA
  OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie
wyróżnienie Sara MAJKOWSKA
  SM I i II stopnia im. B. Rutkowskiego w Krakowie

 

 

 

WYRÓŻNIENI AKOMPANIATORZY 

 

 

1.   

mgr Maria ARKUSZ

 

PSM I stopnia w Olkuszu

2.   

mgr Elżbieta DASZKIEWICZ

 

OSM I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie

3.   

mgr Agnieszka HAASE

 

ZPSM – POSM I stopnia w Katowicach

4.   

mgr Magda KANTOR – MICHNA  

 

SM I i II stopnia im. B. Rutkowskiego w Krakowie

5.   

mgr Joanna LEŚNIAK

 

ZSM im. F. Rybickiego w Tychach

6.   

mgr Renata PAWELEC

 

PSM I stopnia im. W. Kilara w Pleszewie

7.   

mgr Grażyna SOKALSKA

 

PSM I i II stopnia im. S. Moniuszki w Zabrzu

8.   

mgr Michał SZKURIENKO

 

PSM I stopnia im. G. Bacewicz w Jaworznie

9.   

mgr Magdalena TRZEBIŃSKA

 

ZPSM w Kielcach

10.   

mgr Ludmiła WOJNAROWSKA – TESAROWICZ

 

ZPSM im. M. Karłowicza w Krakowie

 

 
 
   
 
   

 

DSC_0130

 

 

 

 

 

 

Print article

Leave a Reply

Please complete required fields